Levering 24h
Vanaf €3.17
Verkoopprijs €4.22
-25

HydroFlex™ knijpfles van 500 ml - EgotierPro 220300 - White


Prijs
  1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Meer Op voorraad Aant.
Unique € 4.52 € 4.08 € 3.85 € 3.62 € 3.39 € 3.17 831
Icon Meer voorraad nodig? Neem contact op met onze verkoopagenten hier
0 artikelen € 0.00
Beschrijving

EgotierPro 220300

Enkelwandige drinkfles met afschroefbare sportdop. Deze knijpfles is gemaakt van flexibel MDPE-plastic en is perfect voor sportieve omgevingen. Inhoud 500 ml. Gemaakt in het Verenigd Koninkrijk. BPA-vrij. Voldoet aan EN12875-1 en is vaatwasmachinebestendig.

Opmerkingen over EgotierPro 220300


Bulk Orders

0 artikelen € 0.00
HydroFlex™  knijpfles van 500 ml - EgotierPro 220300 Blue/ White
Blue/ White
Maat 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Meer Op voorraad Aant.
Unique € 4.52 € 4.08 € 3.85 € 3.62 € 3.39 € 3.17 704
HydroFlex™  knijpfles van 500 ml - EgotierPro 220300 Rood / Zwart
Rood / Zwart
Maat 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Meer Op voorraad Aant.
Unique € 4.52 € 4.08 € 3.85 € 3.62 € 3.39 € 3.17 620
HydroFlex™  knijpfles van 500 ml - EgotierPro 220300 Solid Black
Solid Black
Maat 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Meer Op voorraad Aant.
Unique € 4.52 € 4.08 € 3.85 € 3.62 € 3.39 € 3.17 0
HydroFlex™  knijpfles van 500 ml - EgotierPro 220300 White
White
Maat 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Meer Op voorraad Aant.
Unique € 4.52 € 4.08 € 3.85 € 3.62 € 3.39 € 3.17 831
HydroFlex™  knijpfles van 500 ml - EgotierPro 220300 Zwart / Transparant wit
Zwart / Transparant wit
Maat 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Meer Op voorraad Aant.
Unique € 4.52 € 4.08 € 3.85 € 3.62 € 3.39 € 3.17 894
HydroFlex™  knijpfles van 500 ml - EgotierPro 220300 Zwart / Wit
Zwart / Wit
Maat 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Meer Op voorraad Aant.
Unique € 4.52 € 4.08 € 3.85 € 3.62 € 3.39 € 3.17 2183